Projekt helyszíni ellenőr

Feladatok:

  • helyszíni ellenőrzésekhez kapcsolódóan előzetes vizsgálat elvégzése (HR munka- és megbízási szerződések,
óra- és teljesítés elszámolások, bérösszesítők, kis értékű számlaösszesítők, beszerzési dokumentumok, szakmai megvalósítás dokumentumai, stb);
  • a helyszíni ellenőrzésekhez kapcsolódóan teljes körű kedvezményezetti tájékoztatás adása
  • ügykezelés és adminisztráció biztosítása;
  • a helyszíni szemle és helyszíni ellenőrzések teljes körű lebonyolítása (tervezett, rendkívüli és cél-ellenőrzések);
  • a helyszíni ellenőrzések jegyzőkönyveiben foglalt valamennyi, a Kedvezményezettekre vonatkozó megállapítás, kötelezettség (különösen az abban foglalt hiánypótlás) teljes körű nyomon követése, a végrehajtás ellenőrzése;

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • minimum 2 év, irányító hatóságnál/közreműködő szervezetnél szerzett tapasztalat vagy
  • uniós projektek megvalósításában való részvétel kedvezményezetti oldalon
  • jó kommunikáció és problémamegoldó képesség
  • csapatmunka

Előnyt jelent:

  • EPTK és/vagy EUPR ismerete
  • B kategóriás jogosítvány (gyakorlott vezetés)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatás (cafeteria)
  • munkavégzéshez szükséges eszközök
  • változatos feladatok
  • konkrét, társadalmi hasznosságot teremtő munka